about

درباره ما

شرکت دانش بنیان آرشین با هدف فعاليت در زمينه طراحي و توليد سيستم هاي كنترل هوشمند و توسعۀ مدیریت تکنولوژی ، افزایش امنیت و مدیریت با محوریت رضایت مندی مشتری آغاز به فعالیت نموده است.

این شرکت همگام با تكنولوژي روز دنيا و بهره‌ گیری از جدیدترین و پیشرفته‌ ترین تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی و توسعه و بومي سازي دانش و فناوری در این حوزه با اتکاء به نیروهای جوان و خلاق ایرانی، در کنار استفاده از تجربیات شرکای تجاری خارجی خود ، اقدام به ارائه خدمات نموده است.

شرکت آرشین به منظور بهینه‌سازی فعالیت ها در ارائه خدمات تخصصی در قالب سه دپارتمان فنی و مهندسی و در حوزه‌های ذیل فعالیت می کند.

1- رادیو شناسه و ردیاب (RFID & GPS)

2- کنترل و مدیریت هوشمند (Intelligent Control)

3- فناوری اطلاعات و ارتباطات  (ICT)

آرشین با در نظر داشتن  افزایش سطح رفاه، کیفیت زندگی و سطح ایمنی در زمینه طراحی،  تولید و اجرای سیستم های ردیاب ، کنترل کننده های هوشمند (RTU) ، تجهیزات مبتنی بر تکنولوژی RFID و سیستم های هوشمند ساختمان (BMS) ، خدماتی متمایز ارایه می دهد.

گستره وسیعی از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری از شرکت های معتبر بر اساس استاندارد های بین المللی ، مورد استفاده در حوزه های عملکرد مذکور ، بالاخص مدیریت انرژی ساختمان ، در سبد محصولات ما قرار دارد.

آرشین با  اتکا به تخصص و تجربه ی منحصر به فرد تیم فنی این مجموعه این پتانسیل را ایجاد نموده است که توانایی تولید محصولات استاندارد KNX را دارا می باشد و درآینده نزدیک در زمره تولیدکنندگان محصولات این استاندارد در جهان خواهد بود.