certificates

گواهینامه ها

آرشین از معدود شرکت های نوپا در ایران است که در چند حوزه متفاوت تکنولوژی ، فعالیت نموده و با ايده محوري طراحی و تولید کنترل‌ کننده های هوشمند، در مهر ماه سال 1394 موفق به اخذ گواهی نامه دانش بنیان از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری برای سامانه موقعیت یاب Behyab و سامانه کنترلی Zino گردید.

همچنین فرآیند بررسی محصولات جدید ، در حوزه تولید آنتنهای RFID و تجهیزات BMS با پروتکل KNX در مرحله ارزیابی کارگروه مذکور جهت اخذ گواهی دانش بنیان قراردارد.

این شرکت از معدود مجموعه ها در استفاده تجاری از تکنولوژی RFID در باند فرکانسی UHF و اولین مجموعه در تولید آنتن های shelf در باند UHF در ایران می باشد.

این شرکت موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 – 2015، با موضوع تحقیق ، طراحی ، تولید ، فروش و خدمات پس از فروش و اجرای سیستمهای کنترلی و مدیریت هوشمند در حوزه ساختمان و حمل و نقل ، از موسسه IMQ گردید.

علاوه بر بکارگیری تجهیزات و محصولات مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا ، طراحی های سیستم های مدیریت ساختمان در این شرکت نیز بر اساس دستورالعمل های استانداردهای بین المللی ، همچون DIN EN ISO 50001 در حال انجام می باشد.

این شرکت در پیاده سازی و اجرای سیستمهای کنترل هوشمند با توجه به ساختار پروژه‌ های گوناگون در جهت تحقق هدف ترسیمی با نگرش افزایش بهره وری و کاهش هزینه اجرا ، دارای رویکردهای ذیل است :

1 - Custom Conceptual & Basic & Detailed Design

2 - Hybrid System Integration

certificates